• 13 Ekim 2018, Cumartesi 14:55

Su altının şampiyon görüntüleri belirleniyor

BODRUM AÇIKLARINDA DÜN BAŞLAYAN VE BUGÜN SON GÜN YARIŞLARI YAPILAN ALTIN PALET SUALTI GÖRÜNTÜLEME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA 2018’İN EN İYİ SUALTI FOTOĞRAFLAR VE VİDEOLARI BELİRLENECEK. FOTOĞRAF VE VİDEO JÜRİSİNİN BELİRLEYECEĞİ EN İYİ GÖRÜNTÜLERİN SAHİPLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK.

Bodrum açıklarında dün başlayan ve bugün son gün yarışları yapılan Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası’nda 2018’in en iyi sualtı fotoğraflar ve videoları belirlenecek. Fotoğraf ve video jürisinin belirleyeceği en iyi görüntülerin sahipleri ödüllendirilecek.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası’nda, 62 sualtı görüntüleme fotoğrafçısı, şampiyonluğu getirecek fotoğraf ve videoları çekmek için 2 günde 4 ayrı dalış gerçekleştiriyorlar. Yarışlar, fotoğraf kategorisinde balık, makro, konulu makro, geniş açı ve modelli geniş açı disiplinlerinde ve video kategorisinde yapılıyor.

Sporcular en iyi sualtı fotoğraflarını çekmek için, Büyük Reef, Küçük Reef, Pınar 1 Batığı ve SG-115 dalış noktalarında mücadele ediyorlar. (İHA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/1 Aralıklı gökgürültülü yağış