• 6 Aralık 2017, Çarşamba 15:00

AYSİAD, Köşger'i ziyaret etti

Aydın Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AY-SİAD) üyeleri, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Aydın Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AY-SİAD) üyeleri, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

 

AYSİAD, Vali Köşger’e nezaket ziyaretinde bulundu. AY-SİAD yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Aydın Valisi Köşger, tüm yönetim kurulu üyeleri ile tek tek tanışarak faaliyet alanları hakkında bilgi aldı.

TÜM PROJELERİ AKTARDI

Dernek olarak kuruldukları günden itibaren hem üyelerin birbirleriyle güçlü ilişkiler kurması hem de sosyal sorumluluk projeleri noktasında ciddi çalışmalar içerisinde olduklarını aktaran Başkan Özen Gündüz, hayata geçirilen ve henüz plan aşamasında olan tüm projeleri Vali Yavuz Selim Köşger’e aktardı. Aydın ekonomisine ve dolayısıyla ülke ekonomisine yön veren, ticari hayatın içerisindeki insanların sivil toplum kuruluşu çatısı altında bir araya gelerek faaliyetlerde bulunmasını takdir ettiğini belirten Köşger, ihtiyaç duyulan her noktada Aydın Valisi olarak kapısının her daim açık olduğunu iletti.

"CİDDİ MANADA MESAİ HARCIYORUZ"

AY-SİAD'ın Milliyetçi, Maneviyatçı ve Mukaddesatçı duygularla hareket ettiğini belirten Gündüz, “Şehrimiz ve ülkemiz adına maddi manevi üzerimize düşen her konuda dernek olarak daima göreve hazırız. Elimizden geldiğince toplum yararına projeler geliştirmeye çabalıyor ve buna ciddi manada mesai harcıyoruz.” İfadelerini kullandı. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 12 Açık
Yarın: 28/13 Az bulutlu