• 6 Aralık 2017, Çarşamba 12:00

MHP'de Uzunırmak depremi

Tamer Şengezen başkanlığındaki MHP Efeler İlçe Yönetim Kurulu'nun Aydın eski Milletvekili Ali Uzunırmak'ı partiden kesin ihraç istemiyle disipline sevk ettiği bilgisine ulaşıldı.

Tamer Şengezen başkanlığındaki MHP Efeler İlçe Yönetim Kurulu'nun Aydın eski Milletvekili Ali Uzunırmak'ı partiden kesin ihraç istemiyle disipline sevk ettiği bilgisine ulaşıldı. İl Disiplin Kurulu'nun partinin kentteki en tecrübeli siyasetçilerinden birisi olan Uzunırmak için alacağı karar ise merak konusu oldu.

 

MHP Efeler İlçe Teşkilatı'nda, bir ihraç dosyası daha hazırlandı. Daha önce hazırladığı iki ihraç dosyası ile aralarında Aydın eski Milletvekili Recep Taner, eski İl Başkanları Fevzi Köse ve Hasan Muti'nin de bulunduğu toplam 19 kişiyi, disipline sevk eden Tamer Şengezen başkanlığındaki Efeler İlçe Yönetim Kurulu, şimdi de MHP Aydın eski Milletvekili Ali Uzunırmak için düğmeye bastı. Uzunırmak'ı "muhalif çalışmalarda bulunmak", "teşkilat yapısını bozacak şekilde siyaset yapmak" ve "MHP Genel Merkezi'ni ileri boyutta eleştirmek" gerekçeleri ile partiden kesin ihraç istemiyle Aydın İl Disiplin Kurulu'na sevk etme kararı alan Şengezen ve ekibi, hazırladığı Uzunırmak dosyasını da İl Yönetim Kurulu'na sundu. Levent İlter başkanlığındaki İl Yönetimi, bu dosyayı İl Disiplin Kurulu'na gönderecek. İl Disiplin Kurulu'nun 21, 23, 24 ve 25'inci dönemlerde MHP'den Aydın Milletvekilliği'ne seçilen ve partinin kentteki en tecrübeli siyasetçilerinden birisi olan Uzunırmak için alacağı karar ise merak konusu oldu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 12 Açık
Yarın: 28/13 Az bulutlu