• 6 Aralık 2018, Perşembe 17:40

Ülkü Ocakları görevden alındı

Ülkü Ocakları'nda deprem yaşandı. İl Başkanı Emre Özbey, 17 ilçe başkanı ve yönetimleri görevden alındı.

 

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler öncesi, Aydın Ülkü Ocakları, görevden alma depremi ile sarsıldı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un talimatıyla İl Başkanı Emre Özbey ve yönetimi, 17 ilçe başkanı ve yönetimi ile birlikte, görevden alındı.

HELALLİK İSTEDİ

Görevden alınmasının ardından, açıklama yapan Özbey, yaklaşık 2 yıl önce kendisine ve yönetimine tevdi edilen görevin Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un emriyle sona erdiğini söyledi. Görev süreleri boyunca kendilerine destek olan, davasına omuz veren ülküdaşlarına teşekkür eden Özbey, "Bugüne kadar bir başarımız varsa yönetimime, bir eksiklik varsa şahsıma aittir" dedi.

Özbey, çeşitli sebeplerden dolayı bir eksikliği olduysa, ülküdaşlarından şahsı ve dava arkadaşları adına helallik istedi.

Ülkü Ocakları olarak liderleri Devlet Bahçeli’nin emrinde, Genel Başkanları Olcay Kılavuz'un da izinde dimdik ayakta olduklarını belirten Özbey, hak davalarını ve gönül verdikleri Milliyetçi-Ülkücü Hareketi son nefeslerine ve hedefe varana kadar anlatmaya devam edeceklerini ifade etti. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 8 Parçalı bulutlu
Yarın: 15/8 Parçalı bulutlu