• 7 Aralık 2017, Perşembe 12:25

CHP'li kadınların kongre takvimi belli oldu

Aydın CHP'de 17 İlçe Kadın Kolları'nın kongre takvimi belli oldu. Takvime göre kongreler 15 Aralık'ta Bozdoğan ile başlayacak, 4 Ocak'ta Efeler ile sona erecek.

Aydın CHP'de 17 İlçe Kadın Kolları'nın kongre takvimi belli oldu. Takvime göre kongreler 15 Aralık'ta Bozdoğan ile başlayacak, 4 Ocak'ta Efeler ile sona erecek.

 

CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, 17 İlçe Kadın Kolları'nın kongre takvimini açıkladı. Kongre takviminin partisine ve Aydın'a hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Özdemir, takvime göre 17 kongreden ilkinin Bozdoğan'da, sonuncusunun da Efeler'de yapılacağını ifade etti.

Başkan Özdemir, "2019 yılında yerel, genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacak. Bu seçimlere partimizi hazırlayacak yönetimler, bu kongrelerden çıkacak. Bunun bilincinde olarak güçlü, aktif ve deneyimli kadrolara ihtiyacımız var ve üyelerimize diyoruz ki 'Yönetimlere aday olun, girin ve partimizi yerelde ve genelde iktidara birlikte taşıyalım.' Bilindiği üzere partilerin iktidara ulaşmasında, kadın kolları çok önemlidir. Dolayısıyla bizim kadın örgütümüz çok güçlü, bilinçli, duyarlı ve çalışkandır. Şimdiden kongrelerde yönetimlere seçilecek arkadaşları, tebrik ediyorum" diye konuştu. Kongre takvimi şöyle:

"15 Aralık'ta Bozdoğan'da, 16 Aralık'ta Kuşadası, 18 Aralık'ta Kuyucak ve Yenipazar'da, 19 Aralık'ta İncirliova ve Koçarlı'da, 20 Aralık'ta Çine ve Karpuzlu'da, 21 Aralık'ta Karacasu ve Buharkent'te, 22 Aralık'ta Sultanhisar ve Köşk'te, 23 Aralık'ta Didim'de, 24 Aralık'ta Söke ve Germencik'te, 25 Aralık'ta Nazilli'de ve 4 Ocak'ta Efeler'de." (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 12 Açık
Yarın: 28/13 Az bulutlu