• 7 Aralık 2017, Perşembe 11:10

İYİ Parti'de, 6 ilçe başkanı atandı

Aydın'da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren İYİ Parti'nin Nazilli, Çine, Kuşadası, Efeler, Bozdoğan ve Buharkent ilçe başkanları belli oldu.

Aydın'da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren İYİ Parti'nin Nazilli, Çine, Kuşadası, Efeler, Bozdoğan ve Buharkent ilçe başkanları belli oldu.

 

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti'nin Aydın Kurucu İl Başkanlığı görevini üstlenen Recep Taner, Efeler İlçe Başkanlığı'na Pınar Öncer'i, Nazilli İlçe Başkanlığı'na Kürşat Engin Özcan'ı, Kuşadası İlçe Başkanlığı'na Hayati Atlı'yı, Çine İlçe Başkanlığı'na Mehmet Yavuz'u, Bozdoğan İlçe Başkanlığı'na Birol Özsoy'u ve Buharkent İlçe Başkanlığı'na Yusuf Vural'ı atadı ve kendilerine yetki belgelerini teslim etti.

Atanan ilçe başkanlarına, görevlerinde başarılar dileyen Taner, bu atamaları, kentte birlikte siyaset yaptığı arkadaşlarla ortak aldığı kararla yaptığını söyledi.

 

EN AZ YÜZDE 25 KADIN KOTASI

Taner, "Önümüzdeki hafta 6 ilçe başkanını daha atayacağız. Bu ayın sonuna kadar da Aydın'daki 17 ilçe başkanımızın tamamını atamayı planlıyoruz. İl yönetimimiz ise hazır. Yönetimdeki birkaç arkadaşımız şehir dışında, onlar Aydın'a geldiği zaman yönetimimizi kamuoyuna açıklayacağız. İl ve ilçe yönetimlerimiz çok güzel. Bu kapsamda her partiden, her dünya görüşünden, her meslekten insanların yer aldığı yönetimler oluşturmayı amaçladık. Yönetimlerimizin en az yüzde 25'i kadınlardan oluşacak. Yetki verdiğimiz arkadaşlara da yönetimlerini oluştururken bu hususları kendilerine şart koştuk. Yaptığımız bu atamaların, partimize, kentimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz" dedi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 12 Açık
Yarın: 28/13 Az bulutlu