• 7 Aralık 2017, Perşembe 16:28

"Seçim zamanı değil her zaman yanınızdayız"

Aydın’ın Sultanhisar İlçesine bağlı Yağdere ve İncealan Mahallelerinde, kendisi için düzenlenen teşekkür yemeğine katılan Özlem Çerçioğlu, köylülere isteklerini yerine getirme sözü verdi. Çerçioğlu, “Seçim zamanı değil her zaman yanınızdayız” dedi.

Aydın’ın Sultanhisar İlçesine bağlı Yağdere ve İncealan Mahallelerinde, kendisi için düzenlenen teşekkür yemeğine katılan Özlem Çerçioğlu, köylülere isteklerini yerine getirme sözü verdi. Çerçioğlu, “Seçim zamanı değil her zaman yanınızdayız” dedi.

 

Yağdere ve İncealan sakinleri, “Bu zamana kadar sorunlarımızı gideren, su problemlerimizi çözen, Aydın’ın Topuklu Efesi Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederiz” diyerek, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu onuruna yemek düzenledi. Samimi aile ortamının hâkim olduğu yemekte, Çerçioğlu hem mahalle sakinleri ile sohbet etti hem de müjdeler verdi.

 

"ARKAMIZDA SİZ OLDUĞUNUZ ZAMAN SORUN KALMAZ"

Etkinlik kapsamında ilk olarak Yağdere Mahallesi ziyaret edildi. Yemekten önce kısa bir konuşma yapan Muhtar Önder Soysal, “Mahallemize yaptıkları katkılarından dolayı başkanımıza teşekkür ederiz. Ne zaman ne istesek yapıldı. Birkaç isteğimiz var. Parke taşlarımız eksik, yarım kalmış sokaklarımız var. Cemiyet alanı ve oyun parkı istiyoruz” dedi.

2 bin 867 metre içme suyu hattı yenileme çalışması yapılan, 100 metre sulama suyu hattı çekilen, 148 metre yağmur suyu hattı döşenen İncealan Mahallesi Muhtarı Ali Divriğ’de yine Çerçioğlu’na teşekkür ederek, köylülerin isteklerini aktardı.

Köylülerin muhtarlar aracılığı ile aktardığı istekleri dinleyen ve sorunları çözeceğini dile getiren Özlem Çerçioğlu, “Arkamızda siz olduğunuz sürece hiçbir sorun kalmaz. İstediklerinizi en kısa sürede yaparız. Yolu da Nisan ayında asfaltlamaya başlıyoruz. Bunun da sözünü verelim” ifadelerini kullandı.

YEMEK DUASI OKUNDU

“Muhtarlarım sorunlarını anlattı. Büyükşehir Belediyesi olarak bütün sorunları tek tek çözüyoruz” diyen Başkan Çerçioğlu, “Sizler için gece gündüz çalışıyoruz, hizmet için de devam edeceğiz. Muhtarlarımızın aktardığı istekleri sizler için Osman Başkanımla beraber yerine getireceğiz. Bir kez daha sizlere söz veriyorum. Elbette yapılacak çok işimiz var. Daha üç buçuk yıl önce Büyükşehir olduk ama yıllardır görülmeyen hizmeti yaptık. Biz seçimden seçime gelmeyiz, her zaman sizin yanınızdayız. İsteklerinizi birinci ağızdan almak için buradayız. Sizin desteğiniz olduğu sürece biz 18 saat çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yemek duasının ardından yemekler yendi ve incirler ile kestaneler tadıldı. Çerçioğlu, köylülerin özellikle de köyün kadınlarının yoğun sevgisiyle karşılaştı. Yemeğe, Çerçioğlu’nun yanı sıra Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, ASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk de katıldı. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 12 Açık
Yarın: 28/13 Az bulutlu