• 7 Aralık 2018, Cuma 16:29

Eski vekilin oğlu avukatlık bürosu açtı

AK Parti Aydın eski Milletvekili Mehmet Erdem'in oğlu Ahmet Erdem, avukatlık bürosunu açtı.

 

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Ahmet Erdem, stajını tamamlamasının ardından, kendi avukatlık bürosunu hizmete açtı. Efeler İlçesi Ramazanpaşa Mahallesi'nde hizmete giren avukatlık bürosunun açılışına, Vali Yavuz Selim Köşger, AK Parti Aydın eski Milletvekili Ahmet Rıza Acar, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, MHP İl Başkanı Burak Pehlivan ve çok sayıda davetli katıldı. Avukat Ahmet Erdem'i açılışta babası AK Parti Aydın eski Milletvekili Mehmet Erdem, annesi Fisun Erdem ve akrabaları da yalnız bırakmadı.

Bürosunun dualarla hizmete açılmasının ardından açıklamalarda bulunan Ahmet Erdem, "Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara’da stajımı tamamladım. Ankara’da okuduğum için ilk etapta orada büro açmayı düşündüm. Ama samimi olarak düşündüğümde Aydın bana, babama, dedeme ekmek verdi. Eğen ben okuduysam Aydın sayesinde okudum. O yüzden ben hizmet edeceksem Aydın’a yapacağım dedim. Hemşehrilerimize en güzel şekilde avukat hizmeti sunmaya çalışacağız” dedi.

Dört evladından en büyüğünün Ahmet Erdem olduğunu belirten eski Milletvekili Mehmet Erdem de, oğluna elinden geldiğince destek olmaya devam edeceğini ifade etti. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu