• 7 Aralık 2018, Cuma 12:00

"Hata ve acemiliklerimizden ders aldık"

CHP Yenipazar Belediye Başkan adayı Yüsran Erden, belediye başkanlığı döneminde yaptığı hata ve acemiliklerden ders aldığını, tecrübe kazandığını söyledi.

 

Germencik Belediye Başkan adayı Fuat Öndeş de, daha modern ve yaşanabilir bir Germencik için yola çıktığını ifade etti.

 

 

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için hazırlıklarını sürdüren CHP Parti Meclisi, Yenipazar Belediye Başkanlığı'na Mehmet Yüsran Erden'i, Germencik Belediye Başkanlığı'na da Fuat Öndeş'i aday gösterme kararı aldı. Yenipazar eski Belediye Başkanı Erden ve eczacı Öndeş, adaylığıyla ilgili açıklama yaptı.

“TECRÜBE KAZANDIM”

2014 yerel seçimlerinde, Yenipazar Belediye Başkanlığı koltuğunu, AK Parti'li aday Zafer Savcı'ya kaptıran Erden, Yenipazarlı hemşehrilerine hizmet etmek üzere CHP Parti Meclisi tarafından belediye başkan adayı olarak görevlendirildiğini söyledi. Hemşehrilerine seslenen Erden, "Bir önceki dönem görev yaparken yaptığımız hatalarımızdan ve acemiliklerimizden ders almış ama aynı zamanda tecrübe kazanmış olarak yeniden karşınızdayım. İlçemizin güzelleşmesi, çocuklarımız ve gençlerimiz dahil tüm ilçe sakinlerinin hayatının kaliteli ve konforlu olması için bir önceki dönemden kalan işlerimize devam etmek istiyoruz. Hemşehrilerimiz yetki verirlerse, adaletli, şeffaf, milletin malını koruyan, milletin parasını iyi değerlendiren, herkesin fikrinden istifade eden bir yönetim anlayışıyla Belediye Başkanlığı görevine talibim. Siyaset bir partide görev alarak yapılıyor ama bildiğiniz gibi yerel siyasette hepimiz aynı partideniz. Desteklerinizi bekliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum " dedi.

“GERMENCİK HAK ETTİĞİ YERE GELEMEDİ”

CHP Germencik Belediye Başkan adayı Öndeş de, Germencik'in yıllarca ihmal edildiğini ve hak ettiği yere gelemediğini savundu. Germencik'e hizmet etmeye talip olduğunu belirten Öndeş, "Daha huzurlu, güvenli, adaletli ve eşitlikçi, her görüşten vatandaşlarımızın olduğu güzel bir mozaiğe sahip olan memleketimde hiç bir kimseyi ötekileştirmeden ayırmadan, herkesi kucaklayarak, hiç kimsenin ekmeği aşıyla oynamadan, particilik yapmadan daha çok kazanç sağlayan ve ekonomisine halkına kazandıran, eskiyle yeniyi harmanlayarak değerlerine, çevreye duyarlı, daha modern ve yaşanabilir bir Germencik için sizlerin gönlü ve desteğiyle, büyüklerimizin dualarıyla kanatlarımızı şimdi açarak yola çıkıyoruz. Diğer parti adaylarını da şimdiden tebrik ederek hiç kimseyi üzmeden, kırmadan, yıpratmadan ahlak ve terbiye çerçevesinde memleketimiz ve hepimiz için en hayırlısı olmasını diliyorum" diye konuştu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
13 / 8 Sağanak yağışlı
Yarın: 12/4 Güneşli