• 8 Kasım 2018, Perşembe 16:08

Hayvansever başkan

Efeler Belediye Başkanı CHP'li Mesut Özakcan, sokak hayvanlarına dağıtması için hayvansever Fırat Sert'e 150 kilogram mama gönderdi.

 

 

Aydın'ın İncirliova İlçesi'nde sokaklarda yaşayan 600 hayvanı 12 yıldır besleyen Aydın Hayvan Dostları Derneği eski Başkanı Fırat Sert'e, Efeler Belediyesi'nden de destek geldi. Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Sert'e sokak hayvanlarına dağıtması için 15'er kilogramlık toplam 10 paket köpek maması gönderdi.

Mama desteği için Başkan Özakcan'a teşekkür eden hayvansever Sert, "12 yıldır yaklaşık 600 sokak hayvanını beslemeye çalışıyorum. Hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak için kendi işimin dışında 2 işte daha çalışıyorum. Çalıştığım yerlerden ise para değil, mama alıyorum. Verdiğimiz mücadeleyi görenler, sokak hayvanlarına destekte bulunuyor. En büyük destekçilerimizden birisi de Belediye Başkanımız Sayın Mesut Özakcan. Sağ olsun Başkanımız, 2 yıldır düzenli olarak sokak hayvanlarına mama, ilaç ve kulübe gönderiyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır" diye konuştu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.