• 8 Kasım 2018, Perşembe 17:50

Sabuncu, Efeler'e talip

İş adamı Mehmet Sabuncu, AK Parti’ye Efeler Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yaptı. Sabuncu, Efeler’i daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğini söyledi.

 

 

AK Parti'de Efeler Belediye Başkan aday adayı sayısı 2'ye çıktı. Aydın Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Aksu'nun ardından, iş adamı Mehmet Sabuncu da, Efeler Belediye Başkanlığı'na talip oldu. Kendisine destek veren partililerle birlikte AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı'na gelen Sabuncu, aday adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı'ya teslim etti.

Bilal Sabuncu Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sabuncu, doğup büyüdüğü ve çok sevdiği Efeler’in ağır bakıma ihtiyacı olduğunu belirterek, “Efeler’i daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için belediye başkanlığı görevine talibim. Aday adaylığı resmi başvurumu yaptım. Başvurumun, Efeler’e ve partime hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sabuncu’ya başarılar dileyen Gülaştı da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği adaylarla çok çalışarak Aydın Büyükşehir ve Efeler Belediyeleri’nin burçlarına AK Parti bayrağını dikeceklerini söyledi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.