• 8 Aralık 2018, Cumartesi 12:00

İş adamları, bowling oynadı

Aydın'da iş adamları, bowling turnuvasında stres attı. Kıyasıya mücadeleye sahne olan turnuvada, birinciliği Kaan Çetin elde etti.

Aydın Yönetici Sanayi ve İşadamları Derneği (AY-SİAD), üyesi olan iş adamlarına yönelik bowling turnuvası düzenledi. İki gün süren turnuvada, 40 iş adamı hem eğlendi hem de kıyasıya mücadele etti. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı turnuvada birinci Kaan Çetin, ikinci Haldun Akın ve üçüncü Murat Kocen oldu. İlk üçe giren iş adamları ödüllerini, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in, AY-SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Özen Gündüz’ün ve Veteriner Hekimler Odası Başkanı Cemil Şahin’in elinden aldı.
Turnuvanın düzenlenmesinde emek veren herkese teşekkür eden Başkan Gündüz, “AY-SİAD olarak çeşitli etkinlikler düzenleyerek üyelerimizle bir araya geliyoruz. Düzenlediğimiz bowling turnuvası ile üyelerimiz iş hayatlarında yaşadıkları stresi atarak keyifli dakikalar geçirdi. Renkli görüntülere sahne olan turnuvada dereceye giren üyelerimize ödüllerini takdim ettik. Büyük bir aile olan AY-SİAD olarak çeşitli aktiviteler düzenleyerek üyelerimizle bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
9 / 0 Az bulutlu
Yarın: 13/7 Sağanak yağışlı