• 8 Aralık 2018, Cumartesi 17:48

“Oyuncağını Benimle Paylaşır mısın?”

Aydın Sosyal Bilimler Lisesi, “Oyuncağını Benimle Paylaşır mısın?” kampanyası ile yeni yıla girerken birçok çocuğun yüzünü güldürecek.

 

Aydın Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri “Oyuncağını Benimle Paylaşır mısın?” isimli yardımlaşma projesi başlattı. Kampanya kapsamında çocuklar için oyuncaklar toplanacak ve oyuncak sayısına göre seçilen kardeş anaokullarına bağışta bulunulacak. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yapılacak kampanyaya az kullanılmamış ya da hiç kullanılmamış oyuncaklarla destek olunabilir.

 

“Proje Koordinatörü 11’nci sınıf öğrencisi Ömer Suludağ, çocukların dünyanın en masum bireyleri olduklarını belirterek, “Çocuklar hiçbir suçu olmayan canlılardır. Onları mutlu etmek bizleri de çok mutlu eder. Bu proje ile de birçok çocuğu sevindirmek, yüzlerini güldürmek, yeni bir yıla mutlu girmelerini istiyoruz” dedi.

Suludağ, kampanyaya destek olmak isteyenlerin hem sosyal medya hesaplarından kendilerine ulaşabileceklerini hem de okula gelerek oyuncak bırakabileceklerini söyledi. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
13 / 8 Sağanak yağışlı
Yarın: 12/4 Güneşli