• 9 Kasım 2018, Cuma 11:58

670 öğrenci dev kahvaltı sofrasında buluştu

Aydın'ın Efeler İlçesi'nde 670 öğrenci, 'Okulumla Sosyalleşiyorum' projesi kapsamında aynı anda kahvaltı yaptı.

 

Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu, 'Okulumla Sosyalleşiyorum' projesi kapsamında kahvaltı düzenledi.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen kahvaltıya, okulun tüm öğrencileri katıldı. Sıraya girip öğretmenlerinin dağıttığı kahvaltılıklardan alan 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfların toplam 670 öğrencisi, yan yana kurulu masalar etrafında bir araya geldi. Birlikte kahvaltı yapan öğrencilerin tamamı, aynı lezzetleri tattı. Öğrencilere kahvaltıda öğretmenlerinin yanı sıra Aydın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahameddin Karaköse de eşlik etti. Kahvaltının ardından öğrenciler, çöpleri de el birliğiyle topladı.

Kahvaltı ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu Müdürü Özcan Kardeş, 'Okulumla Sosyalleşiyorum' projesi kapsamında öğretmenlerin ve Okul Aile Birliği'nin destekleriyle kahvaltı düzenlediklerini söyledi. Müdür Kardeş, "Öğrencilerimizin birbirlerini tanıması, kaynaşması, birlik ve beraberliğini arttırması için kahvaltı organize ettik. Birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ettiğimiz, hareket ettiğimiz zaman daha iyi işler yaptığımıza inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimizi kahvaltıda bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Kardeş, kahvaltının düzenlenmesine verdiği destekten dolayı Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Yüksel Şeşen’e teşekkür plaketi verdi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.