• 9 Kasım 2018, Cuma 12:09

"Işığında yürüyeceğiz"

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 10 Kasım dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Bizler Atamızın gösterdiği aydınlık yolda, ilke ve inklâplarının ışığında yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Atatürk’ün ölüm yıl dönümü kapsamında bir mesaj yayınladı. Dinçer, “Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Komutan, Eşsiz Devlet Adamı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80'inci yılında özlem ve minnetle anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz. 10 Kasımlarda Atatürk’ü kaybetmenin hüznünü yaşarken, bize bıraktığı fikir ve eserlerini yaşatmanın gururunu taşıyoruz.Bizler Atamızın gösterdiği aydınlık yolda, ilke ve inkılâplarının ışığında yürümeye devam edeceğiz. En büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyetini ilelebet yaşatmak, bizlerin en büyük görevidir” dedi.

 

Dinçer ayrıca mesajında şu ifadelere de yer verdi, “Atatürk ilke ve inkılâplarıyla çağı yakalayan ve sürekli gelişen ülkemiz, bugününü elbette büyük öndere, silah arkadaşlarına, şehitlerine ve gazilerine borçludur. Bizler Atamızın gösterdiği aydınlık yolda, ilke ve inkılâplarının ışığında yürümeye devam edeceğiz. Fikirleri ve eserleri ile bizlere ışık tutan bu büyük dehayı, sonsuzluğa uğurladığımız günün 80'inci yıl dönümünde saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz” (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.