• 10 Kasım 2018, Cumartesi 14:19

"Halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturacağız"

İş adamı Yaşar Baş, AK Parti'den Köşk Belediye Başkan aday adayı oldu. Başvurusunu yapan Baş, "Halkımızı hak ettiği yatırım ve hizmetlerle buluşturacağız" dedi.

 

Köşk Belediye Doğanspor Kulübü'nün genç ve başarılı Başkanı Yaşar Baş, AK Parti'ye Köşk Belediye Başkan aday adaylığı için başvurdu. Partisinin Köşk İlçe Teşkilatı'na gelen iş adamı Baş, başvuru dosyasını, İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu'na teslim etti.

"VEFA BORCUMUZU
ÖDEMENİN ZAMANI GELDİ"
45 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası Baş, başvurusunun Köşk'e ve partisine hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Köşk halkına, belediye başkanı olarak hizmet etmek istediğini belirten Baş, "Bizim sevdamız Köşk. 45 yıldır ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz ilçemize vefa borcumuzu ödemenin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu borcu ödemek için hizmet makamı olan belediye başkanlığına talibiz. Reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizi aday göstermesi halinde, halkımızın teveccühü ile başkan seçileceğimize yürekten inanıyoruz" diye konuştu.

"ULAŞILABİLİR OLACAĞIZ"
Köşklü hemşehrilerini hak ettikleri yatırım ve hizmetlerle buluşturacağını ifade eden Baş, şunları dedi: "Hemşehrilerimizin sorun ve taleplerini biliyoruz. Bunun için gerekli projelerimizi ekibimizle birlikte hazırladık. Başkan seçilir seçilmez, bu projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. Projelerimiz hayat buldukça hemşehrilerimiz daha da mutlu olacak. Başkanlığımız döneminde kapımız herkese açık olacak. Vatandaşlarımızın hakkını kimseye yedirtmeyeceğiz. Ulaşılabilir, şeffaf ve samimi bir belediye yönetimi sergileyeceğiz. Kalkınan ve gelişen Köşk'ü halkımızla birlikte inşa edeceğiz." EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.