• 12 Ocak 2018, Cuma 15:25

Öğrencilerden ‘Branşını Seç, Yolunu Çiz’ projesi

ADÜ BESYO öğrencileri, Sporda İletişim ve Sosyal Medya dersi adı altında hazırlandıkları ‘Branşını Seç, Yolunu Çiz’ projesiyle saha çizimi, duvar boyama, top yardımı ve branş tanıtımı yaptı.

 

 

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Yöneticiliği İkinci Sınıf öğrencileri, Sporda İletişim ve Sosyal Medya dersi kapsamında örnek bir projeye imza attı. Hazırlanan ‘Branşını Seç, Yolunu Çiz’ projesiyle İncirliova Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlkokulu’nda saha çizimi, okul duvarına sportif temalı resimler çizilmesi, çeşitli branşların öğrencilere tanıtılması ve madalya ödüllü spor yarışmaları faaliyetlerinde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Renkli görüntülere sahne olan projedeki öğrenciler adına söz alan BESYO öğrencisi Sedef Parlak, “ Biz geleceğin spor yöneticileri ve öğretmenleri olarak öğrencilerle buluşmamıza katkı sağlayan BESYO Öğretim Görevlisi Dr. Hasan Ulukan’a, İncirliova Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlkokulu idaresine, desteklerinden dolayı da Özel Küçük Melekler Kreşi’ne, Özel Kavaklı Anadolu Lisesi’ne ve Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne (Diş Hekimi Mehmet Gümüş) teşekkür ediyoruz” dedi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
10 / 0 Az bulutlu
Yarın: 13/7 Aralıklı gökgürültülü yağış