• 12 Haziran 2018, Salı 15:53

İmzalar, 3600 ek gösterge için toplandı

Büro Memur-Sen Genel Merkezi'nin Türkiye genelinde düzenlediği 3600 ek gösterge kampanyasına Aydın'dan binden fazla memur destek verdi.

 

24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; polis, öğretmen, hemşire, din görevlisi ve diğer idarecilere 3600 ek gösterge vaat etti. 3600 ek göstergenin, tüm kamu çalışanlarını kapsamasını isteyen Büro Memur Sen Genel Merkezi de "Sen De Katıl" adı altında bir imza kampanyası başlattı. Türkiye genelinde düzenlenen kampanyaya, Aydın'dan binden fazla memur destek verdi. Kampanya süresince Aydın'da topladıkları imzaları, yönetimi ile birlikte Büro Memur-Sen Genel Merkezi'ne götüren Aydın Şube Başkanı Kaan Çetinbaş, Genel Merkez yönetiminin de bu imzaları, Cumhurbaşkanlığı'na teslim edeceğini söyledi.

Ek göstergesi yükselen memurun alacağı mevcut maaşın, emekli ikramiyesi ve emekli maaşının da artacağını ifade eden Çetinbaş, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim beyannamesinde polis, öğretmen, hemşire, din görevlisi ve diğer idarecilere yönelik 3600 ek gösterge vaadi yer alıyor. Büro hizmet kolunda çalışan tüm personeller olarak biz de 3600 ek gösterge istiyoruz. Bunun için Aydın’da, binden fazla imza topladık. Topladığımız imzalarla birlikte talebimizin kabul edilmesini umuyoruz" dedi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.