• 12 Temmuz 2018, Perşembe 15:57

Gülaştı, kitapların sesi oldu

Altın Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi’nin düzenlediği “Kitapların sesi olalım” etkinliğinin bu haftaki konuğu AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı oldu.

 

Aydın Altı Nokta Körler Derneği, 17 Ağustos 2017 tarihinden itibaren ““Kitapları raflarda indirme vakti geldi, kitapların sesi olalım, haydi” sloganıyla kitap okuma ekinliği düzenliyor. Etkinlik kapsamında her hafta bir kişi gönüllü olarak görme engelli üyelere kitap okuyor. Bu hafta derneğin konuğu AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı oldu. Gülaştı, Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Kiralık Konak adlı kitabını okudu.

 

Dernekte kitap okuduğu zamanlarda manevi huzur bulduğunu dile getiren Gülaştı, “Başkanımız Bayram Özen’in önderliğinde görme engelli, abilerimiz, ablalarımız ve kardeşlerimizle bir araya geldik. Biz siyasetçiler maalesef çok fazla kitap okumaya fırsat bulamıyoruz. Kendilerine bize böyle bir fırsat verdikleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah hoş bir zaman geçireceğiz” dedi.

 

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şube Başkanı Bayram Özen ise, “Bugün AK Parti Efeler İlçe Başkanımız Çağatay Gülaştı’yı davet ettik. O da sağolsun bizi kırmayıp geldi. Şehrimizin bürokrat ve siyasilerinin sosyal sorumluluk projelerinde yer alması topluma örnek teşkil ediyor. Çağatay başkanımıza görme engellilerin sesi olduğu için şahsım ve derneğim adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu