• 12 Temmuz 2018, Perşembe 16:57

Kuşadası Gençlik Festivali Başladı

Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali, on binlerce gencin katılımıyla Davutlar Sevgi Plajı'nda başladı.

Toplamda beş gün sürecek olan ve 53 konsere ev sahipliği yapacak festival SET konseriyle başladı. Set konseri sonrası gençler Yeni Türkü, Moğollar ve Islandman eşliğinde doyasıya eğlendi. Kuşadası Belediyesi işbirliğinde, Milyon Yapım organizasyonuyla “Her zaman iyi müzik” sloganıyla düzenlenen kamplı festivalin ilk gününe Türkiye’nin farklı kentlerinden gelen on binlerce gençle beraber Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve eşi Nil Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Tufan Asrav ve Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

Davutlar Sevgi Plajı'nda beş gün boyunca devam edecek festivalin programı ise şöyle;

12 Temmuz Perşembe günü Pentagram, Ceza, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Erdem Yener, Murder King, The Madcap, Duman, Ümit Besen & Pamela, Umut Kuzey, Melek Mosso, What Da Funk ve Piiz sahne alacak.

13 Temmuz Cuma günü; Hayko Cepkin, Halil Sezai, Pera, Yasemin Mori, Niyazi Koyuncu, Hedonutopia, Şebnem Ferah, Manga, Fatma Turgut, Gazapizm, Gülçin Ergül, Sekerse Tehlike gençlerle buluşacak.

14 Temmuz Cumartesi günü; Athena, Pinhani, Adamlar, Deniz Tekin, Çamur, Supernova, Emre Aydın, Seksendört, Ezhel, Sena Şener, Gökhan Sanlıman, Palmiyeler müzikleriyle gün boyu eğlendirecek.

15 Temmuz Pazar günü; Teoman, Feridun Düzağaç, Zakkum, Kalben, Sattas, Ezgi Aktan, Mor ve Ötesi, Selda Bağcan&Boom Pam, Cem Adrian, Vega, Aydilge, Öfkeli Kalabalık sahnede olacak. (Güllü SUH)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu