• 12 Ekim 2017, Perşembe 13:12

Tek Çizgi, İncirliova'nın hizmetinde

Aydın’ın İncirliova ilçesinde ‘Tek Çizgi’ adında çamaşır yıkama ve ütüleme merkezi hizmete açıldı.

Aydın’ın İncirliova ilçesinde ‘Tek Çizgi’ adında çamaşır yıkama ve ütüleme merkezi hizmete açıldı.

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Aykut Ozan Caddesi No:9 adresinde hizmete giren Tek Çizgi, her gün 08.00 ile 19.30 saatleri arasında müşterilerine hizmet verecek. Pantolondan eteğe, gömlekten cekete kadar tüm kıyafetlerin yıkama, ütüleme ve kuru temizlemesini yapan Tek Çizgi, terzi hizmeti de veriyor. Temizlik sektörünün yanında organizasyon sektöründe de hizmet veren Tek Çizgi, otel, restoran, kafe ve benzeri iş yerlerinin tüm organizasyon işini de yapıyor.

 

İşyeri olarak uygun fiyat, temiz, güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışını benimsediklerini belirten Tek Çizgi İşletme sahibi Cennet Turan, “İncirliova’da yaşanan çamaşır yıkama ve ütüleme merkezi eksikliği açtığım işyeri ile giderdiğimi düşünüyorum. Müşteri memnuniyetini kendi memnuniyetimizle eş değerde tutuyoruz. Tüm müşterimizin işini kendi işimiz gibi benimsememiz, bizim en büyük artımızdır. Tüm işçilik, ustamız Mehmet Sarıbıyık’ın elinden geçmekte. Kendisi uzun yıllar bu işlere hizmet eden bir kişi. Bu işi merdiven altı yapan çok kişi var. İncirliova halkının sağlığını düşündüğümüz için profesyonel yıkıma işi yapıyoruz. Her zaman daha iyisini yapabilmek için çalışıyoruz. Hedefim ilerde şubeleşme, diğer ilçelerimizde de çamaşır yıkama ve ütüleme merkezi açmak ve markamızı daha iyi yerlere getirmek. Uzun yıllar İncirliova halkına hizmet etmek istiyoruz. Tüm İncirliova halkının desteklerini bekliyoruz” dedi.

AÇILIŞA ÖZEL KIŞ KAMPANYASI

Tek Çizgi açılışa özel kış kampanyası başlattı. Her ay 60 parça kıyafet ütülemede abone olan vatandaşlar, 3 aylık 360 lira, 6 aylık 660 lira, bir yıllık bin 200 lira, yıkama ve ütülemede ise bir yıllık bin 800 lira, 6 aylık 960 lira ve 3 aylık 510 lira ödeyecek. Öte yandan, müşterilerin "0530 825 90 09" telefon hattından işyerine ulaşabileceği bildirildi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 10 Açık
Yarın: 30/12 Az bulutlu