• 12 Ekim 2018, Cuma 13:16

Kömürcüoğlu Çine’ye talip oldu

İş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinden Bircan Kömürcüoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Çine Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği Kömürcüoğlu, aday gösterilmesi halinde Çine’yi AK Belediyecilikle buluşturacağına söz verdi.

 

AK Parti’den Çine Belediye Başkanlığı’na Halit Güler, Burhan Kandemir ve Mutlu Menderes Eşiyok’un ardından Kömürcüoğlu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bircan Kömürcüoğlu da talip oldu. Parti binasında, aday adaylığını açıklayan Kömürcüoğlu’nu, babası Kömürcüoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali Kömürcüoğlu, eşi Esra Kömürcüoğlu ve kardeşlerinin yanı sıra, AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun, Kadın Kolları İlçe Başkanı Ferya Yıldız ve partililer yalnız bırakmadı.

“ÇİNE BELEDİYESİ’Nİ

ALMAK İSTİYORUZ”

Açıklama yapan Çine İlçe Başkanı Tosun, belediye başkan aday adaylarının çıkmaya devam ettiği belirterek, “Aday adaylarımızdan dördüncüsü olan Bircan Kömürcüoğlu kardeşimizin açıklaması için toplandık. Bu süreci hep birlikte tüm teşkilat mensupları ile birlik ve beraberlik içinde yaşayalım. Aday kim gösterilirse gösterilsin, biz adayımızın etrafında hep birlikte çalışarak bu süreci çok sağlıklı bir şekilde götürerek belediyeyi almak istiyoruz ve alacağız. Buna inancımız tam” dedi.

“ÇİNE’NİN SORUNLARINI

ÇÖZMEYE TALİBİZ”

“Çine’ye Bir ‘Can’ gerek” sloganıyla yola çıktıklarını dile getiren Çine Belediye Başkan Aday Adayı Bircan Kömürcüoğlu da, “Bugüne kadar bana inanan hiç kimseyi yarı yolda bırakmadım. Dün yürüdüğüm arkadaşlarım ile bugün de beraberim. Yeni ilişkilerimiz ve dostluklarımız ile daha da büyüyerek yolumuza devam edeceğiz. Çine’de dokunmadığımız insan, selam vermediğimiz kişi kalmayacak. Bu çıktığımız hizmet yolculuğunda bana destek olan, yanımda olan arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte başaracağız. Çine’yi AK Belediyecilikle buluşturacağız. 20 yıldır hizmet alamayan Çine’nin sorunlarını çözmeye talibiz. Yolumuz, bahtımız ve alnımız açık olsun” diye konuştu.

“HEDEFİMİZ ÇİNE’Yİ AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURMAK”

Aday gösterilmese de AK Parti’nin bir neferi olmaya devam edeceğinin altını çizen Kömürcüoğlu, şunları dedi:

“Aday olsak da olmasak da AK Parti’nin bir neferiyim. İçimizde değerli üç aday adayımız var. Bizim derdimiz ve hedefimiz, 2019 yılında Çine’yi AK Belediyecilikle buluşturmaktır. Adaylık bize nasip olursa biz hepimiz Çine’de doğduk, büyüdük, Çineliyiz. Çineliler olarak birbirimizi kucaklayacağız. Yapacağımız hizmetlerle çocuklarımıza ve torunlarımıza ileride güzel bir gelecek bırakacağız. Bizim hedefimiz ve ideallerimiz hep birlikte bir yerlere gelmek. Hep birlikte olursak iri ve diri oluruz. Çine’yi Türkiye’nin diğer ilçeleri arasında bir numara yapmak için elimizden geleni yapacağız."

Kömürcüoğlu’nun aday adaylığı açıklamasının ardından dualar okundu, lokma ve aşure hayrı yapıldı. Partililerinin tebriklerini kabul eden Kömürcüoğlu, aday adaylığı açıklamasında kendisini yalnız bırakmayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu