• 13 Ocak 2019, Pazar 19:20

Altıncı kez başkan seçildi

Aydın Sivaslılar Derneği'nde(AYSİDER) yapılan olağan kongrede, mevcut Başkan Mukadder Özer güven tazeledi.

 

AYSİDER, yedinci olağan kongresini gerçekleştirdi. Efeler'deki ESKO İşhanı'nda düzenlenen kongreye, AYSİDER Başkanı Mukadder Özer ve yönetimi, Nazilli Sivaslılar Derneği Başkanı Rasim Yeşilyurt, Söke Sivaslılar Derneği Başkanı Behçet Şener ve çok sayıda üye katıldı.

Kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Divanın oluşturulması ile devam eden kongrede, görüşülen ve oylamaya sunulan denetim kurulu ve yönetim kurulu raporları ile diğer gündem maddeleri oybirliğiyle kabul edildi.

Kongrede konuşma yapan AYSİDER Başkanı Mukadder Özer, yönetim ile oturmadan görev yaptıklarını söyledi. Aydın'da Sivaslıları en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olduklarını belirten Özer, "Arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Birçok etkinlik düzenleyerek, Aydın’da yaşayan Sivaslı hemşehrilerimizin birbirleriyle tanışmasına ve kaynaşmasına katkı sunduk. Girdiğimiz her ortamda hemşehrilerimizi ve derneğimizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret gösterdik. Çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırarak görevimize devam etmek istiyoruz. Kongremizin hemşehrilerimize ve Aydın’a hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

GÜVEN TAZELEDİ

Daha sonra kongrede, Mukadder Özer başkanlığındaki tek listeyle seçime gidildi. Yapılan açık oylama sonucunda, 5 yıldır başkanlık görevini yürüten Özer, güven tazeledi.

YÖNETİM KURULU

Özer başkanlığındaki Yönetim Kurulu Özlem Demirkol Kösedağ, Muzaffer Gürgen, Kubilay Metin, Atila Karpınar, Ahmet Eskikarahisarlı ve Zafer Erzurum'dan oluştu. Denetim Kurulu'na da Mesut Özel, Sefer Özdemir ve Mustafa Erzurum seçildi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.