• 13 Ocak 2019, Pazar 11:53

Meydanda sürpriz evlenme teklifi

Aydın'ın Efeler İlçesi'nde elektrikçi Okan Vardar, öğretmenlik yapan kız arkadaşı Nurgül Kahraman'a sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

 

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde, elektrikçi olarak çalışan 27 yaşındaki Okan Vardar, Muğla Dalaman'da özel bir dershanede kimya öğretmenliği yapan kendisiyle aynı yaştaki kız arkadaşı Nurgül Kahraman'ı Aydın'a davet etti. Vardar, Kahraman'ı kenti gezdirme bahanesi ile Efeler'deki Atatürk Kent Meydanı'na getirdi.

Arkadaşlarının yardımıyla pankart açan ve yere kırmızı ışıktan kalp hazırlayan Vardar, Kahraman'ın önünde diz çökerek, evlenme teklifinde bulundu. Sürpriz karşısında şaşkına dönen ve göz yaşlarına hakim olamayan Kahraman, teklifi kabul etti. Teklifinin kabul edilmesinin mutluluğunu yaşayan Vardar, bir buket çiçek verdiği Kahraman'a sarıldı. Çifti alkışlayan arkadaşları, iki güvercin salarak, mutluluklarına ortak oldu.

Öte yandan Okan Vardar'ın, 2014 yılında arkadaşını ziyaret etmek için gittiği Balıkesir Üniversitesi'nde Nurgül Kahraman ile tanıştığı ve 5 yıldır da sevgili olduğu öğrenildi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.