• 13 Şubat 2018, Salı 15:42

Aydınlı Fatma Özcan’ın 14 Şubat paylaşımı olay oldu

Aydınlı 29 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Fatma Dursun Özcan’ın, Ege Şivesi ile çekmiş olduğu 14 Şubat temalı kısa videosu sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girerek kısa zamanda milyonlara ulaşarak ‘ Viral’ oldu.

Bir anda sosyal medyada ‘Fatma teyze’ ismiyle fenomen haline ve sevgililer gününe göndermede bulunduğu kısa videosu milyonlar tarafından paylaşılan Özcan, gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu dile getirdi.

 

Aydın doğumlu olan ve halen İzmir’in Menemen ilçesinde oturan Özcan, Büyükannesinden öğrendiği Ege şivesi ile eğlence amacıyla 14 Şubat sevgiler günü ile ilgili bir dakikalık kısa bir video çekerek bunu watsapp üzerinden aile bireyleriyle paylaştı.

Aile bireyleri arasında çok beğenilen videonun kısa zamanda yüzlerce kişi tarafından paylaşıldığını gören Özcan youtube kanalı ve Instagram’da hesap açarak videoyu buralarda paylaştı. Sosyal medyada kısa zamanda milyonlarca kişi tarafından paylaşılan videoyu 10 milyonun üzerinde kişi izledi.

Yerel bir radyoda program yaparken tanıştığı güvenlik görevlisi eşi ile evlendikten sonra ev hanımı olan Özcan;” Android telefonda bir Efekt programı görünce dayanamadım.Önce anneannemi sonrada rahmetli büyük annemi taklit edip ailemle paylaştım onların çok eğlendiğini görünce içimden millete sarmak geldi kocama, akrabalarıma falan derken ortaya Fatma teyze çıktı. Annede oldum, kaynanada oldum, gelinde oldum efekt kalkıncaya kadar olacak ne varsa oldum. Sosyal medyada bu videonun bu kadar paylaşılacağını hiç düşünmemiştim bu yüzden de videom benden habersiz whatsapp grupları üzerinden dağılıp gitti. Çok fazla mesaj, telefon aldım. Herkes kahkahalarla beni arıyor, insanlar internette beni arıyorlarmış ama bulamıyorlarmış bulanlarda hep iyi dileklerde bulunuyorlar. Ben de Aydınlı ve tüm egeli hemşerilerimden destek bekliyorum” dedi. (BURHAN CEYHAN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.