• 13 Şubat 2018, Salı 16:00

Miting alanları açıklandı

Aydın Valiliği, şehrin merkezi Efeler İlçesinde miting ve yürüyüş yapılabilecek alanları açıkladı.

 

Efeler ilçesinde miting yapılacak alanlar ve yürüyüş güzergâhlarıyla ilgili olarak Aydın Valiliği’nden yapılan açıklamada; “2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’nun 6. maddesi ile aynı Kanun’un uygulanmasına dair Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmeliğin 3. maddesi gereğince İlimiz toplantı, gösteri yürüyüşü güzergahları ve miting alanları, imar, ekonomik ve ticari yapı göz önüne alınarak hazırlanmıştır”

 

Aydın Valiliği’nden açıklanan miting alanları ve yürüyüş güzergâhları ise şöyle:

Birinci miting alanı: Girne Mahallesi Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarının kesiştiği kavşak. Gösteri yürüyüşü güzergahı; Malazgirt Meydanından başlayıp, Yörük Ali Efe Bulvarı üzerinden Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarının kesiştiği kavşak. Gösteri Yürüyüşü Dağılma Yerleri : Yörük Ali Efe Bulvarı, Efekent Bulvarı, Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarının kesiştiği kavşak. Pankart ve Afiş Asılacak Yerler: Miting alanı çevresindeki ilan panoları ile billboardlar.

 

İkinci miting alanı: Osman Yozgatlı Mahallesi ve Çevre Bulvarının kesiştiği trafonun önü. Gösteri Yürüyüşü Güzergâhı: Atatürk Bulvarı ile Çevre Bulvarının kesiştiği trafo önünden Çevre Bulvarını takiben eski Alpler Aşevinin önündeki boş alan. Miting Alanı: Osman Yozgatlı Mahallesi Çevre Bulvarı üzerinde bulunan eski Alpler Aşevi önündeki boş alan. Gösteri Yürüyüşü Dağılma Yerleri: Osman Yozgatlı Mahallesi Çevre Bulvarı üzerinden Telekom Müdürlüğü önünden, Çevre Bulvarı ile Eski Çine Caddesinin kesiştiği kavşak ve eski Alpler Aşevinin önündeki boş alan. Pankart ve Afiş Asılacak Yerler: Miting alanı çevresindeki ilan panoları ile billboardlar.

 

Üçüncü miting alanı: İstasyon Meydanı - Atatürk Kent Meydanı. Gösteri Yürüyüşünün Toplanma Yeri: Egemenlik Bulvarı Taş Köprünün kuzey sınırından (213 Sokak) başlayarak, Egemenlik Bulvarı ile Doğu Gazi Bulvarının kesiştiği nokta arasındaki alan. Gösteri Yürüyüşü Güzergâhı : Taş Köprünün kuzey sınırından (213 nolu sokak) itibaren Egemenlik Bulvarı sağ şeridinden trafik ışıklarında sola dönerek, Doğu Gazi Bulvarının sağ şeridini takiben, Ramazanpaşa Kavşağından Adnan Menderes Bulvarı istikametine dönüş ve Hükümet Bulvarının sağ şeridini takiben Abide Kavşağından sola dönerek Atatürk Kent Meydanına. Gösteri Yürüyüşü Dağılma Yerleri: İstasyon Meydanı, Cumhuriyet Caddesi, İstasyon Caddesi, Gençlik Caddesi, İstiklal Caddesi, Hükümet Bulvarı, Abide Kavşağı, Atatürk Kent Meydanı. Pankart ve Afiş Asılacak Yerler: Miting alanı çevresindeki ilan panoları ile billboardlar. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
18 / 6 Açık
Yarın: 17/5 Parçalı bulutlu