• 13 Mart 2018, Salı 16:04

Hisarcıklıoğlu: “AYSO beş yıldızlı hizmet veriyor”

Türkiye Odaları ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Aydın Sanayi Odası’nı (AYSO) ziyaret ederek, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya geldi. Hisarcıklıoğlu, Aydın Sanayi Odası’nın beş yıldızlı hizmet verdiğini belirterek, yeni hizmet binası için yönetime destek olacaklarını söyledi.

 

2018 yılı hedef projelerini Aydın Sanayi Odası yeni hizmet binası çalışmaları, Aydın Serbest Bölgesi (AYSER) kuruluşu, mesleki eğitimin gelişmesi, AYSO Anaokulu’nun faaliyete geçmesi olarak sıralayan AYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, “Aydın Sanayi Odası olarak kuruluşumuzun 10’uncu yılına girdik. Geçen 10 yıl içinde sanayici üyelerimizle ve Sayın Başkanım sizlerin önemli katkılarıyla büyüdük ve bin 57 üyeye ulaştık. Sanayici üyelerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi düstur edindik. Sonucunda da 10 yıl önce her şeye sıfırdan başlayan Aydın Sanayi Odası 10 yıl önce ki gelirlerini de 4,5 kat arttırmıştır” dedi.

 

“AYSO 5 YILDIZLI HİZMET VERİYOR”

Şahin’den sonra konuşan Rıfat Hisarcıklıoğlu, Aydın Sanayi Odası’nın 5 yıldızlı hizmet veren bir oda olduğunu belirterek, “Uluslararası standartta hizmet veren oda ve borsalar hangi standarttaysa Aydın Sanayi Odamda aynı standartta hizmet veriyor. Bu hizmet anlayışından dolayı yönetim kurulu başkanımızı, yönetim kurulumuzu, meclis başkanımızı ve meclis üyelerimizi, genel sekreterimizi ve tüm çalışan kardeşlerimizi kutlarım. Aydın’a da bu yakışırdı zaten” dedi.

 

“DARISI DİĞER ODALARIMIZIN BAŞINA”

Aydın’da kendisini gururlandıran bir tablo olduğuna dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, “Dört tane kadın meclis üyemiz var. Allah bütün oda ve borsalarımıza da bu şekilde nasip etsin. Meclis başkan yardımcımız bir kadın. Yönetim kurulu başkan yardımcımız bir kadın. Bunlar büyük bir avantaj. Bu anlayıştan dolayı bütün sanayi odası üyelerimizi kutluyorum. İnşallah darısı diğer oda ve borsalarımın başına” ifadelerini kullandı.

 

“YENİ BİNA İÇİN DESTEK”

İyi hizmet için binanın önemli olduğunu belirten TOBB Başkanı, Aydın Sanayi Odası’nın mevcut binasının yakışı olmadığını, yeni dönemde yeni bina için TOBB olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.

 

"SÖKE’YE OKUL SÖZÜ"

Söke Üniversitesi yerleşkesi için kendilerinden destek istendiğini belirten Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak 81 ile 81 okul hedefi koyduklarını ve bunu tamamladıktan sonra yeni dönemde görev alırlarsa Söke’ye bir okul yaptıracakları sözünü verdi. (HABER MERKEZİ) (Güllü SUH)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 5 Sağanak yağışlı
Yarın: 11/2 Az bulutlu