• 13 Temmuz 2018, Cuma 15:21

Kale istişarelere devam ediyor

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale halkla bir araya geliyor, halkın nabzını tutuyor, her ihtiyaçlarını dinliyor. Başkan Kale mahallelerle tek tek görüşüp istişare ediyor.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale halkla bir araya geliyor, halkın nabzını tutuyor, her ihtiyaçlarını dinliyor. Başkan Kale mahallelerle tek tek görüşüp istişare ediyor. Yaptığı projeleri de halkıyla paylaşan Kale, ilerleyen süreçlerde yapacağı projeleri de paylaştı.

 

“HESAP VEREBİLEN BELEDİYEYİZ”

İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından her mahallede organize edilecek olan Mahalle İstişare Toplantıları kapsamında Zafer Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Kale; “Sizlerden aldığımız destekle sizlere hizmet ediyoruz. İncirliova Belediyesi yaptığı ve yapacağı tüm hizmetlerde halkla istişare eden bir anlayışla halkına hesap verebilen belediyedir” dedi.

 

İncirliova Belediyesi tarafından Zafer Mahallesi’ne yapılan ve yapılacak olan hizmetlere ilişkin mahalle sakinlerine bilgi veren Başkan Kale, vatandaşların taleplerini de en kısa zamanda çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Kale özetle şöyle konuştu; “Bugüne kadar mahallemizde 9 bin 230 metrekare parke taşı döşeme işini gerçekleştirdik. Mahallemize bir adet çocuk oyun parkı kazandırdık. Cadde ve sokaklarımıza 44 adet yeni çöp konteynırı tahsis ettik. Mahallemizdeki 10 engelli vatandaşımıza tekerlekli sandalye tahsis ettik. Sosyal hizmetler kapsamında 496 vatandaşımıza yakacak, kıyafet, ilaç, hastane ulaşım hizmeti, kuaför berber desteği, gıda ve nakdi yardımda bulunduk. Ayrıca düzenli aralıklarla cadde ve sokaklarımızdaki yabani ot temizliği ile ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirdik. Hacıaliobası Caddemizin ağaçlandırma çalışmasını yaptık” (RUKİYE BÜŞRA BAYSAL)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu