• 13 Ekim 2017, Cuma 16:18

Bisikletçiler Efeler'den geçti

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Aydın’dan geçti. Bu yıl 53'üncüsü düzenlenen turun, 4’üncü Etap kapsamında gerçekleşen Aydın maratonu renkli görüntülere sahne oldu.

 

Alanya-Kemer 1'nci Etap turuyla başlayan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda mücadele eden bisikletçiler, 4'üncü Etap kapsamında Aydın’dan geçti. Sporcuları ellerinde bayraklarla öğrenciler, Aydın Büyükşehir Bayan Bando Takımı ve halk karşıladı.

 

4'ÜNCÜ ETAP TAMAMLANDI

Cumhurbaşkanlığı himayesinde başlayan 53’üncü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 15 Ekim 2017 Pazar günü İstanbul – İstanbul 6. Etap turu ile tamamlanacak. World Tour kategorisine yükselen Dünyanın tek kıtalararası bisiklet turunda aralarında Türk Milli Takımı'nın da bulunduğu 13 takımdan 104 bisikletçi yer alıyor. Tur kapsamında Marmaris-Selçuk arasında geçilecek olan 4’ncü Etap’ta bisikletçiler Aydın’dan da geçti. Etkinlik kapsamında önce Çine’ye ulaşan sporcular Efeler’deki eski otogar önünde kurulan Türkiye Güzellikleri Sprint Primi noktasından geçiş yaptı. Kafile İncirliova ve Germencik’ten geçerek Selçuk’ta etabı tamamladı. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
35 / 21 Güneşli
Yarın: 36/19 Güneşli