• 13 Ekim 2018, Cumartesi 16:10

Forum Aydın'dan basına destek

Forum Aydın AVM Yönetimi ve Aydın Eski Eserleri Sevenler Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen fotoğraf yarışması için Forum Aydın bu kez de basından dostlarını ağırlayacağı dolu dolu bir program hazırladı.

 

Aydın'ın kültürel hafızası için arşiv oluşturmak ve gerek profesyonel gerekse amatör tüm fotoğrafçıları desteklemek amacıyla yine Forum Aydın ve Aydın Eski Eserleri Sevenler Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen fotoğraf yarışması için Forum Aydın tarafından gerçekleştirilecek özel basın gezisi programı kapsamında öncelikle bölgenin önemli etkinliklerinden biri olan Run Aydın'a tanıklık edilecek, ardından Priene Antik Kenti'nde tarihi bir yolculuğa çıkılacak. Basın mensupları hem yarışma için fotoğraf çekecek hem de kültürel anlamda geziye doyacak.

Forum AVM ve Eski Eserleri Sevenler Derneğinin düzenlediği yarışmanın birincisi bin 500 TL, ikincisi 750 TL, üçüncüsü ise 300 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak. Mansiyon ödülüne hak kazanan üç kişiye ise 100 TL değerinde hediye çeki verilecek. Sergilenmeye hak kazanan fotoğrafların sahiplerine ise Forum Aydın'dan çift kişilik sinema bileti hediye edilecek. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Çok bulutlu
Yarın: 8/1 Aralıklı gökgürültülü yağış