• 13 Ekim 2018, Cumartesi 16:22

Pınarbaşı'nı temizlediler

Aydın Büyükşehir Belediyesinin organizatörlüğünde, Özel Aydın Kayabaşı Lisesi öğrencileri Çevre Bilinci Projesi kapsamında, Pınarbaşı’nda çevre temizliği yaptı.

 

Aydın’da çevre bilincinin oluşması ve farkındalık oluşturulması amacıyla Çevre Bilinci Projesi düzenlendi. Özel Aydın Kayabaşı Lisesi öğrencileri, öğretmenleriyle beraber, Pınarbaşı Mesire Alanında Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekiplerinin temizlik çalışmalarına katkıda bulundular.Çevre temizliğiyle ilgili duyarlılık oluşturmak için yapılan çalışmaya gönüllü olarak katılan gençler, temiz bir çevre için herkesten çöplerini çöp kutularına atmalarını istedi.

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu çevreci gençlere teşekkür ederek, “Aydın birçok güzelliği ve çevresel faktörleriyle önemli bir kent. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak Aydın’ı pırıl pırıl yapıyoruz. Dünyada doğal kaynakların ve doğal güzelliklerin hızla tüketildiği bu yıllarda herkes geleceği için bir adım atmalı ve gerekli sorumluluğu göstermeli. Aydınlılar da genç-yaşlı demeden Büyükşehir Belediyesi’nin özel önem verdiği çevre duyarlılığına destek veriyor. Böylelikle vatandaşlarımızla dayanışma içerisinde Aydın’ı modern bir il haline getirdik. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu duyarlılık çalışmasında yer aldıkları için gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/1 Aralıklı gökgürültülü yağış