• 14 Ocak 2018, Pazar 14:56

Aydın CHP'den Kılıçdaroğlu'na kurultay desteği

CHP'de 3-4 Şubat'ta yapılacak olağan kurultay öncesinde, partinin Aydın'daki 14 kurultay delegesi, 17 Ocak'ta Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelip kendisine desteğini açıklayacak.

CHP'de 3-4 Şubat'ta yapılacak olağan kurultay öncesinde, partinin Aydın'daki 14 kurultay delegesi, 17 Ocak'ta Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelip kendisine desteğini açıklayacak.

 

Aydın'da, il ve ilçe kongrelerini tamamlayan CHP, 17 Ocak'ta parti Genel Merkezi'ni ziyaret edecek. Aralarında İl Başkanı Ali Çankır ve Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun da bulunduğu CHP'nin Aydın'daki 14 kurultay delegesi, saat 16.00'da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelecek. İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki'nin de katılacağı görüşmede, delegeler, 3-4 Şubat'ta yapması planlanan kurultay için Kılıçdaroğlu'na imza desteği verecek.

 

“TEK VÜCUT OLACAĞIZ”

Ankara ziyareti ile ilgili konuşan İl Başkanı Ali Çankır, Ankara'da ilk olarak Anıtkabir'i ziyaret edeceklerini, ardından da parti Genel Merkezi'ne geçeceklerini söyledi. Partisinin kurultayına az bir zaman kaldığını hatırlatan Çankır, "Şimdiden kurultayın, partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, ülkemiz için hayatını, varlığı ortaya koydu. Biz de Sayın Genel Başkanımızla tek vücut halinde partimizi 2019 seçimlerine hazırlayacağız ve ülkenin bu kötü gidişatına dur diyeceğiz. Bu anlamda kurultay öncesi Genel Başkanımızı ziyaret edip kendisine desteğimizi açıklayacağız" diye konuştu.

KURULTAY DELEGELERİ

CHP'nin Aydın'daki diğer kurultay delegeleri ise şöyle: "Barış Altıntaş, Tümer Apaydın, Cengiz Cumralı, Ali Deveci, Sergül Duransoy, Aytekin Kaya, Nurettin Koçak, Şehmuz Mızrak, Ali Mutan, Tayfun Şahin, Alanur Taşdan ve Hasan Toker." (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.