• 14 Ocak 2019, Pazartesi 15:10

"Cumhur İttifakı Türkiye'nin haklı gururudur"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Cumhur İttifikanın Aydın adaylarının açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı Türkiye'nin haklı gururu, milli özlemlerin tercümanı, milli ülkülerin güvencesidir” dedi.

 

AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakı Aydın adayları hafta sonu açıklandı. Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, aday açıklamasının ardından ittifakı değerlendirdi. Pehlivan, “Cumhur İttifakı Türkiye'nin haklı gururu, milli özlemlerin tercümanı, milli ülkülerin güvencesidir. Türkiye'mizde ve Cennet Aydın'ımızda hemşehrilerimiz millet ve devlet için birlik ve beraberliğin nasıl gerçekleşeceğini 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakına destek gösterecektir. Aydın ilimizin çağdaş, tarihine yakışır mahalli idareler yönetime Cumhur İttifakı adayları ile kavuşacaktır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bütün kurum ve kurallarıyla yerleşmesi maksadıyla fedakarca yaptığımız katkıları ve mücadeleleri kesintiye uğratmadan sürdüreceğiz" dedi.

"ZAFER AYDINLININDIR"

Pehlivan ayrıca şu ifadeleri kullandı, “Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine Aydın İlimizde Cumhur İttifakı katılacaktır. Bütüncül Yaklaşım - Birlikte Yönetim temelinde üretken belediye ilkesinde, endüstri 4.0 disiplini ile toplum 5.0 tekniği ile sosyal hayatı doğru zeminlerde buluşturan yapıda Cumhur İttifakı'nın yetkin adayları ile seçimlere katılacağız. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Sayın Mustafa Savaş ve ilçe belediye başkanlarımıza başarılar diliyorum. Yürekli Efeler Diyor ki. Milli şeref için Cumhur İttifakı. Milli beka için Cumhur İttifakı. Gönülden gönüle açılan pencerelerden dolan beka ışığı yürekleri tutuşturup mumdan kuşatmayı Allah’ın izniyle yakıp geçecektir. Zafer Türk Milleti'nindir. Zafer bir ve beraberliğe inanmış milli vicdanındır. Zafer Cumhur İttifakı'nındır. Zafer Aydınlı hemşerilerimimdir” (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.