• 14 Ocak 2019, Pazartesi 14:31

Kadı, Özdemir'i istifaya çağırdı

CHP’li Ayşe Özdemir’in, Ülkücülerle ilgili yaptığı paylaşıma tepkilerin ardı ardası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde İsmail Kadı’yı istifaya davet eden Özdemir’i bu sefer Kadı istifaya davet etti.

 

Geçtiğimiz aylarda, Aydın Kasaplar, Celepler, Besiciler ve Sütçüler Odası Başkanı İsmail Kadı, sosyal medya hesabından, “Elinin hamuruyla erkek işine karıştın bu şehri de karıştırdın. Yakında keçileri de kaçıracaksın, vakit tamam” ifadelerinin yer aldığı paylaşımda bulunmuş, CHP Aydın Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Özdemir de Kadı’yı istifaya davet etmişti. Özdemir’in Ülkücülerle ilgili yaptığı paylaşımın ardından da Kadı Özdemir’i istifaya davet etti.

 

Özdemir, sosyal medya hesabından, “Bir karış bıyıkla ortalarda ben MHP’liyim diye gezip AKP’ye oy verenlere söyleyin o bıyıktan Cemil İpekçi’de de var” dedi. İsmail Kadı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bak teyze” diyerek söze başladı ve “Ben mi istifa etmeliyim sen mi? Sonra benim boynum tüm Türk kadınlarına kıldan incedir. Hepsini takdir eder sever sayarım. Demek ki yara derin acıtmış sizi” ifadelerini kullandı.

 

Kendisini daha önce istifaya çağıran Özdemir’i istifaya davet eden Kadı, “Senin başkanın ağır cezada yargılanıyor önce o istifa etsin hem de yolsuzluk rüşvet vs. ve sen haddini aşmış terbiyesi yok bir şekilde MHP-AKP seçmeni hakkında milletin bıyığıyla dalga geçip hakaret ediyorsun. Şimdi diyorum ki. Elinin hamuruyla erkeklerin bıyığına karışma. Bende seni istifaya davet ediyorum” dedi. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.