• 14 Ocak 2019, Pazartesi 15:12

Özdemir: "Yanlışlıkla paylaştım"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, sosyal medya hesabında yaptığı ve tepki çeken paylaşımı ile ilgili, "Dün sayfama gelen postu okurken yanlışlıkla paylaş tuşuna bastığımı fark etmemişim. Fark ettiğimde ise maalesef çok geçti" dedi.

 

CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, sosyal medya hesabından "Bir karış bıyıkla ortalarda ben MHP’liyim diye gezip AKP’ye oy verenlere söyleyin o bıyıktan Cemil İpekçi’de de var” ifadelerini paylaştı. Özdemir, daha sonra paylaşımı sildi ancak Özdemir'e tepkiler giderek büyüdü.

 

Başkan Özdemir konuyla ilgili açıklama yaparak, "Dün sayfama gelen postu okurken yanlışlıkla paylaş tuşuna bastığımı fark etmemişim. Fark ettiğimde ise maalesef çok geçti. Hemen kaldırdım gönderiyi. Zira insanları dil, din, ırk, dış görünüş ve cinsiyet olarak ayırmak benim hayat görüşüme zıt düşmektedir ki beni hem iş hayatım hem de siyasi hayatımdan bilenler de aksini iddia edemez. Gönderinin altına yazılanlar beni bir kadın olarak üzmekle beraber gönderinin altına yapılan çirkin yorumlar ve sayfalarında paylaşarak sildiğim gönderi üzerinden yapılan yorumlar haddini aşmıştır" dedi. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.