• 14 Ocak 2019, Pazartesi 14:22

"Ülkücüler cılız sesleri işitmez"

MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Seval Bay, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir’in yaptığı “ülkücü bıyığı” paylaşımı ile ilgili, “Ülkücülerin; Türk Milletinin tüm vatandaşlarının huzur ve refahını hedef alan kararlı duruşları, cılız sesleri işitmez” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, Ülkücülerle ilgili yaptığı paylaşımla herkesi şok etti. Özdemir, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Bir karış bıyıkla ortalarda ben MHP’liyim diye gezip AKP’ye oy verenlere söyleyin o bıyıktan Cemil İpekçi’de de var” ifadelerini kullandı.

"REZİLLİKLER YAŞANMAKTADIR"

Özdemir’e tepkiler geç kalmadı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Seval Bay, “Milliyetçi Hareket Partisi, siyasette dürüst, ilkeli, milli, ahlaki duruş ve tutumun önemine yürekten inanmakta, buna müzahir olacak şekilde mücadelesini sürdürmektedir. Bir yanda 4. Endüstri Döneminin entelektüel pazarlaması yapılırken, diğer yanda ilkel devirleri bile mumla aratan rezillikler yaşanmaktadır. Atatürk'ümüzün kıymetlerini yalana, iftiraya, dedikoduya malzeme yapmaktan zerre utanmayalar, milliyetçi -ülkücü hareketin üzerinden ahlaksızca siyaset üretme gayretine düşmüşlerdir. Yerel basında yer alan ve milliyetçi -ülkücü hareketin mensuplarına yönelik açıklamaları; çaresizlik, cehalet ve çağdışı kalmış siyaset anlayışının bir ürünü olarak görüyoruz” dedi.

"BOZKURTLARIN KULAĞI TÜRK MİLLETİNDEDİR"

Başkan Bay ayrıca şu ifadeleri kullandı, “Zillet ile iştigal eden, terör seviciliğinden medet umanların, Cumhur İttifakı'nın görünen başarısı karşısında bu durumlarını şaşırmıyoruz. Başta Yüce Türk Milletinin vicdanı, 31 Mart 2019 da Aydın'ın yürekli efelerinin demokrasi tartısı ve kutlu davamızın şehitlerinin manevi huzuru sizleri bekliyor. Ülkücülerin; Türk Milletinin tüm vatandaşlarının huzur ve refahını hedef alan kararlı duruşları, cılız sesleri işitmez. Söylediğiniz sözleri ancak çakallar duyabilir. Bozkurtların kulağı Türk Milletindedir” (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.