• 14 Mart 2018, Çarşamba 16:15

Kemer Mezarlığı yenilenen yolları ile modernleşiyor

EFELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, KEMER MEZARLIĞI’NDA YENİ OLUŞTURULAN ADALARIN ETRAFINDAKİ YOLLARI PARKE TAŞI İLE KAPLIYOR.

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kemer Mezarlığı’nda yeni oluşturulan adaların etrafındaki yolları parke taşı ile kaplıyor.

Kemer Mahallesİ’ndeki Kemer Mezarlığı’nda yeni mezar yerlerinin açılmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü de mezarlıkta yol çalışması başlattı. Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın talimatı ile başlatılan çalışmalar kapsamında adaların etrafında kalan toprak yollar tek tek ele alınarak parke taşı ile kaplanıyor.

Vatandaşların kabir ziyaretlerini daha sağlıklı koşullarda yapmalarını amaçladıklarını ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Nüfusumuza doğru orantılı olarak her geçen gün ilçemizde vefat sayımız da artıyor. Bu nedenle ilçemizin en büyük mezarlıklarından biri olan Kemer Mezarlığı’nda belirli aralıklarla yeni mezar yerleri açılıyor. Fen İşleri ekiplerimiz de oluşturduğumuz adaların etraflarının yol çalışmalarını yaparak, mezarlığımıza modern bir görünüm kazandırıyorlar” dedi. (İHA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Çok bulutlu
Yarın: 12/2 Aralıklı gökgürültülü yağış