• 14 Mart 2018, Çarşamba 11:22

“Minik Emre İçin El Ele”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Minik Emre İçin El Ele” kampanyası için hücre nakli ve kan bağışında bulunarak donör adayı oldu.

 

CHP Söke Gençlik Kolları, Ege Üniversite’sinde tedavi gören Emre için “Minik Emre İçin El Ele” kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında hem üyeler hem de vatandaşlar kök hücre ve kan bağışında bulunarak donör adayı oldu.

Donör adaylarından biri olan CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Kan vermek hayat vermektir. Bu güzelim yavrumuza ve onun gibi ilik nakli bekleyen yurttaşlarımıza umut olan ve organizasyonu gerçekleştiren CHP Gençlik Kolları Başkanımız İlkyaz Gölcük ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Vatandaşlara da çağrıda bulunan Başkan Çankır, “Kızılay’ın herhangi bir şubesine gidip ilik nakli için donör adayı olabilirler. Çok kısa zamanınızı alacak olan bu işlemle belki de bir çocuğun umudu olacaksınız. Şu ana kadar 500’ün üzerinde kişi bu çalışmayla donör havuzuna katıldı. Sayının çoğalması bizlerin elindedir. Ege Üniversitesi’nde yatan minik Emre’ye acil şifalar diliyorum. İnşallah bu çabalar sonuç verecek” ifadelerini kullandı. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Çok bulutlu
Yarın: 12/2 Aralıklı gökgürültülü yağış