• 14 Eylül 2018, Cuma 14:46

"Aydın çağırıyor"

Aydın Büyükşehir Belediyesi, “Aydın çağırıyor” temasıyla www.aydincagiriyor.com internet sitesini hizmete sundu. Sitede, gezginler için Aydın’ın gezilecek yerleri ve yerel tatları ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

 

Aydın’ın tanıtımı için www.aydincagiriyor.com adlı internet sitesi açıldı. Aydın’a gelen turistler, gezginler ve ziyaretçiler için mükemmel bir hizmet sunacak olan sitede, Heredotos, Mendros, Kuvayı Milliye gibi birçok gezi rotası

kapsamlı bir biçimde ele alınırken, bisiklet, kamp, tabiat ve yürüyüş rotaları da ayrıntılarıyla veriliyor. Yöresel lezzetlerin de kapsamlı bir şekilde ele alındığı projede “Nerede ne yenir?” sorusu lezzet düşkünlerini mutlu edecek şekilde ayrıntılarıyla veriliyor.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Aydın’ın uluslararası tanıtımını çok önemsiyoruz. Kültürümüzü, doğamızı, yöresel lezzetlerimizi tanıtmak amacıyla hazırladığımız proje, turizm konusunda Aydın’ın önünü açacak. Dünyada turizm deniz-kum-güneş üçgeninden çıkıp doğa, lezzet ve kültüre odaklanmaya başladı. Biz de bu değişime uygun olarak Aydınımızın kültürel değerlerini öne çıkartıyoruz. Yaptığımız çalışmaların karşılığını da artan turist sayısıyla alıyoruz. Artık Aydın’a gelenler yemek yemeden, Serçin gibi doğa harikası rotaları gezmeden gitmiyor” şeklinde konuştu. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
22 / 13 Çok bulutlu
Yarın: 21/13 Gökgürültülü sağanak yağış