• 15 Ağustos 2018, Çarşamba 15:09

"Hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz"

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, 6. Olağan Kongre öncesinde açıklamalarda bulundu. Özmen, “İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz.” dedi.

 

AK Parti 18 Ağustos Çarşamba günü 6. Olağan Büyük Kongresini gerçekleştirecek. Ankara Kapalı Spor Salonunda yapılacak kongrede, ‘Yeni Türkiye’ ile ilgili kararlar alınacak.

"YENİLENMEYİ TEMİNAT ALTINA ALMIŞTIR"

Konuyla ilgili basın açıklamasında bulunan AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “16 Nisan 2017 halk oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu ‘yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür” dedi.

 

Büyük Kongrenin yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacağını vurgulayan Özmen, “AK Parti Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLARIMIZA BORCUMUZDUR"

Başkan Özmen ayrıca şunları kaydetti, “Bizler 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarımızın azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye çocuklarımıza borcumuzdur” (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
22 / 13 Bulutlu
Yarın: 21/13 Gökgürültülü sağanak yağış