• 15 Ekim 2018, Pazartesi 15:13

Öğrenciler için kermes düzenlediler

Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı, ihtiyaç sahibi öğrenciler için kermes düzenledi. Başkan Emre Özbey, "kermesimizden elde geleceğimiz geliri, vatanı ve milletini seven, geleceğimizin teminatı olan kardeşlerimizin eğitimi, yeme-içmesi ve barınmasına katkı sağlamak amacıyla onlara bağışlayacağız" dedi.

 

Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı, Sevgi Yolu'nda kermes düzenledi. İhtiyaç sahibi öğrenciler için düzenlenen kermes Ülkü Ocakları Aydın Şubesi Asena Birimi’nin de katkılarıyla gerçekleşti. Kermese, Ocak Yönetimi, İlçe Ocak Başkanları, sivil toplum kuruluşları, Milliyetçi-Ülkücü camia ve Aydın halkı katıldı.

Kermes hakkında konuşan Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Emre Özbey, “Bizler bu organizasyonda birlik ve beraberliği sağlayıp bir araya gelmekteyiz. Asenalarımızın el emeği göz nuru ürünleriyle ortaya çıkan kermesin geliri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek sağlayacağız. Kermesimizden elde geleceğimiz geliri, vatanı ve milletini seven, geleceğimizin teminatı olan kardeşlerimizin eğitimi, yeme-içmesi ve barınmasına katkı sağlamak amacıyla onlara bağışlayacağız. Belirli aralıklarla bu kermesi yapıyoruz. Halkımız da eksik olmasın çok ilgi gösteriyorlar. Kermeste emeği geçen başta Asena Birimimiz olmak üzere ve uzaktan yakından katılan herkese teşekkür ederim.” dedi. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.