• 15 Kasım 2017, Çarşamba 13:31

G3 Forum, Aydın'da yapılacak

Aydın, 2018 yılında Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum'a ev sahipliği yapacak. G3 Forum'da, başarılı girişimciler, deneyimlerini girişimci adayları ile paylaşacak.

Aydın, 2018 yılında Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum'a ev sahipliği yapacak. G3 Forum'da, başarılı girişimciler, deneyimlerini girişimci adayları ile paylaşacak.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin(TOBB) Girişimcilik Haftası kapsamında, İstanbul dışında Anadolu'da daha önce sadece Kayseri ve Trabzon'da düzenlediği G3 Forum'a 2018 yılında Aydın ev sahipliği yapacak. İstanbul'da, önceki gün yapılan G3 Forum'da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelen Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın'a "G3 Forum" müjdesi verdi. Aynı zamanda TOBB Yönetim Kurulu üyesi olan Ülken, "G3 Forum, her sene İstanbul'da yapılıyor. 10 yıllık süreçte G3 Forum, Anadolu'da sadece Kayseri ve Trabzon'da yapıldı. Allah nasip ederse G3 Forum'un 2018 yılında Anadolu ayağını Aydın'da gerçekleştireceğiz. Bu konuda Sayın TOBB Başkanım M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na sonsuz teşekkür ediyorum. Aydın'a hayırlı ve uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

G3 Forum'un çok önemli olduğuna vurgu yapan Ülken, "Forumda, başarılı girişimciler, girişimci adayları ile yuvarlak masalar etrafında buluşacak, iş dünyasının birbirinden değerli isimleri, konuşma yapacak, fikri olup sermayesi olmayanlar, sermaye sahipleri ile ortak iş yapma imkanı bulacak. Böylesine önemli bir organizasyonun Aydın'da yapılacak olmasından dolayı çok mutluyuz" dedi. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
22 / 14 Parçalı bulutlu
Yarın: 18/12 Gökgürültülü sağanak yağış