• 16 Nisan 2018, Pazartesi 00:23

Diş Hekimleri'nde Eskicioğlu güven tazeledi

Aydın Diş Hekimleri Odası'nın seçimli olağan genel kurulunda, mevcut Başkan Günhan Eskicioğlu, güven tazeledi.

 

 

Aydın Diş Hekimleri Odası, 2 gün süren seçimli olağan genel kurulunu tamamladı. Efeler'deki hizmet binasında ilk gün genel kurulunu yapan Diş Hekimleri Odası, ikinci gün ise seçime gitti. Diş hekimlerinin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda, divan başkanlığını Rauf Değirmenci yaptı.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Diş Hekimleri Odası Başkanı Günhan Eskicioğlu, yönetim olarak, yoğun bir dönem geçirdiklerini söyledi. Bilimsel, kültürel ve sosyal faaliyetler düzenleyerek, diş hekimlerini sürekli bir araya getirmeye çalıştıklarını belirten Eskicioğlu, "Bizim mesleğimizin zorluklarından bir tanesi, çok fazla bir araya gelemiyoruz. Birbirimizle konuşmaya çok fazla zaman bulamıyoruz. Halbuki bir araya geldiğimizde ise çok güzel sohbetler, konuşmalar yapıyoruz. ‘Bunu, daha çok neden yapmamışız, neden buna zaman ayırmamışız’ diye kendimize soruyoruz. O yüzden bütün meslektaşlarıma sesliyorum; lütfen bir araya gelelim, konuşalım, birbirimizi dinleyelim ve fikirlerimizi paylaşalım" diye konuştu.

 

Diş hekimliğinin çok özel bir meslek olduğunu ifade eden Eskicioğlu, "Diş hekimi olan insanlar, gerçekten çok özel. Gerçekten biz çok güzel bir örgütüz. Çok düzgün ve sistematik olarak çalışıyoruz. Bence bunun tadını bir araya gelerek daha fazla çıkarmalıyız" dedi. Yönetiminde görev alan arkadaşlarına teşekkür eden Eskicioğlu, hep diş hekimliği mesleğini yüceltmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Eskicioğlu’nun konuşmasının ardından, oylamaya sunulan yönetim kurulu faaliyet ve denetim kurulu raporları oybirliğiyle kabul edildi. Genel kurulun sona ermesi ile de çarşaf listeyle seçime gidildi. 240 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğu seçimde, Başkan Günhan Eskicioğlu, güven tazeledi. Eskicioğlu başkanlığındaki Yönetim Kurulu ise Batuhan Değirmenci, Serpil Çakır Kocaevli, Şafak Önal ve Talat Kadir Sezgin'den oluştu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Çok bulutlu
Yarın: 8/2 Aralıklı gökgürültülü yağış