• 16 Nisan 2018, Pazartesi 14:37

“En iyiyi yapmaya gayret ettik”

Yavuzlar İnşaat, Aydın’ın kanayan yarası haline gelmiş olan Ay Konut projesine çözüm getirmesinin ardından Aydın’da bilinir, Ege bölgesinde ise tanınır hale geldi. Yeni projelerini de tanıtan Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz, “En iyiyi yapmaya gayret ettik” dedi.

 

Yavuzlar İnşaat Aydın ve Bölgesinde yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor. Biten ve devam eden projeleri anlatan, Melih Yavuz, “Yavuzlar ailesi olarak yaklaşık 40 yıllık iş hayatımızda, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde en iyiyi yapmaya gayret ettik. Bu gayretimiz bizleri daha ileriye, daha iyiye ve hep daha büyük sorumluluklar almaya yönlendirdi. Yavuzlar olarak pek çok farklı sektörde alnımızın akıyla, yaşadığımız bölgeye karşı olan sorumluluklarımızın bilinci ile ekip arkadaşlarımızla hep birlikte aynı düşünce ve duygularla hareket ettik. Yavuzlar İnşaat olarak geliştirdiğimiz projelerimizi “Mylife” markası ile müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

 

Yavuzlar İnşaat Proje Geliştirme ve Uygulama Sorumlusu Tefik Yavuz ise, “Yavuzlar, yaklaşık 40 yıldır devam ettiği ticari hayatında bulundukları sektörlerde halen aktif olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmekte olup, ülke ekonomisine katkıda bulunarak, çalışma arkadaşları ile birlikte geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir” ifadelerini kullandı.

Yavuzlar İnşaatın bugün kadar yapmış oldu işlerde çalışma arkadaşlarının emeğinin kendilerinden fazla olduğunu söyleyen Tefik Yavuz, göz yaşlarını tutamadı. Ekip arkadaşlarına tek tek teşekkür etti. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/2 Aralıklı gökgürültülü yağış