• 16 Aralık 2017, Cumartesi 16:34

Efeler Belediyesi her gün bin kişinin içini ısıtacak

Efeler Belediyesi, soğuk kış aylarının etkisini göstermesiyle birlikte Adnan Menderes Üniversitesi’nde dağıttığı ücretsiz çorbalarla her gün bin kişinin içini ısıtıyor.

Efeler Belediyesi, soğuk kış aylarının etkisini göstermesiyle birlikte Adnan Menderes Üniversitesi’nde dağıttığı ücretsiz çorbalarla her gün bin kişinin içini ısıtıyor.

Efeler Belediyesi’nin yeni eğitim öğretim döneminin ilk günlerinde öğrencilere yaptığı sıcak çorba ikramı, havaların soğumasıyla birlikte yeniden başladı. Adnan Menderes Üniversitesi’nde hafta içi her gün farklı fakülteler önünde gerçekleşen çorba ikramıyla vatandaşların güne güzel başlaması sağlanıyor.

Efeler Belediyesi’nin Adnan Menderes Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Poliklinikler önünde yapılan ücretsiz çorba ikramından, hasta ve hasta yakınları da yararlandı. Yaşlı ve çocukların yoğun olarak ilgi gösterdiği çorba ikramından faydalanan vatandaşlar, “Efeler Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Çok güzel düşünülmüş bir uygulama. Soğuk havalarda içimiz ısındı. Çok teşekkür ediyoruz” diyerek hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Soğuk havalarda vatandaşlarımızın güne güzel başlamaları için her gün bin kişilik sıcak çorba ikramı yapıyoruz. Öğrencilerimizi önemsiyoruz, bunun farkında olmanızı istiyoruz. Belediyemizin eğitime olan bakışını ortaya koymak, öğrencilerimize verdiğimiz değeri göstermek adına Adnan Menderes Üniversitesi’ndeyiz. Hafta içi 5 gün, farklı fakülte önlerinde, farklı çorbalarla öğrencilerimizin güne sıcak başlamasını sağlıyoruz” dedi. (İHA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
10 / 0 Az bulutlu
Yarın: 13/7 Aralıklı gökgürültülü yağış