• 16 Aralık 2017, Cumartesi 16:51

Nazilli Belediyesi’nden engellilere ulaşım desteği

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Karahayıt’a gezi düzenleyen Nazilli Bedensel Engelliler Derneğine (NBED) ücretsiz ulaşım desteği verdi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Karahayıt’a gezi düzenleyen Nazilli Bedensel Engelliler Derneğine (NBED) ücretsiz ulaşım desteği verdi.

Türkiye’nin önde gelen termal su merkezlerinden biri olan Karahayıt’a gitmek için Başkan Alıcık’a talepte bulunduklarını belirten dernek üyeleri, “Sularının şifalı olduğu söylenen Karahayıt’a gitmek istiyorduk. Sağ olsun başkanımız bizi kırmadı, araç tahsis etti. Çok yaşasın Haluk Başkan” ifadelerini kullandı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Denizli il merkezine yaklaşık 40 kilometre mesafede konumlanan ve mineral bakımından oldukça zengin yer altı sularına sahip olan Karahayıt’a gezi düzenleyen Nazilli Bedensel Engelliler Derneği (NBED)’ne kültür hizmetleri kapsamında ulaşım desteği verdi.

Başkan Alıcık’a desteklerinden dolayı teşekkür eden üyeler ve Dernek Başkanı Ayşe Çınkıt, “Sularının şifalı olduğu söylenen Karahayıt’a gitmek istediğimizi başkanımıza söyledik. Sağ olsun şimdiye kadar bizi hiç kırmadı. Dün olduğu gibi bugün de engellilerin yanında oldu. Yaptığımız gezilerde bize ücretsiz ulaşım desteği verdi. Çok yaşasın Haluk Başkan” ifadelerini kullandı. (İHA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
10 / 0 Az bulutlu
Yarın: 13/7 Aralıklı gökgürültülü yağış