• 17 Mayıs 2018, Perşembe 16:18

25 bin kişilik iftar

İncirliova Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca 25 bin kişiye iftar yemeği ikramında bulunulacak.

İncirliova Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca 25 bin kişiye iftar yemeği ikramında bulunulacak.

 

İncirliova Belediye Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı dolayısıyla iftar çadırlarını hazırladı. İncirliova Belediye Başkanlığının öncülüğünde ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla kurulacak olan iftar sofralarında 25 bin kişi ağırlanacak.

"GELENEKSEL HALE GELDİ"

Konuyla ilgili kısa bilgiler veren ve katkıda bulunan vatandaşlara teşekkür eden İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetlerine de büyük önem veriyoruz. Ramazan demek bir olmak demektir. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar soframızı bu yıl da kurduk. Soframıza maddi ve manevi katkı sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

KENDİ SERVİS YAPTI

“Herkesten Allah razı olsun” diyen Başkan Kale, “İnşallah her gün yaklaşık bin vatandaşımıza iftar yemeği ikramında bulunacağız. Ayrıca iftar soframıza katılamayan 200 vatandaşımızın evinde sıcak yemek servisi, 200 ailemize de gıda yardımında bulunacağız. İçinde bulunduğumuz şu mübarek ayda Yüce Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” şeklinde konuştu. Başkan Kale, ilk iftarda kendi elleriyle vatandaşlara yemek servisi yapmayı da ihmal etmedi. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.