• 17 Mayıs 2018, Perşembe 16:35

Kızılay’dan ihtiyaç sahiplerine Ramazan kolisi

Türk Kızılayı Aydın Şubesi Ramazan Ayı'nda ihtiyaç sahibi vatandaşlar için gıda kolisi kampanyası başlattı.

Türk Kızılayı Aydın Şubesi Ramazan Ayı'nda ihtiyaç sahibi vatandaşlar için gıda kolisi kampanyası başlattı.

 

Türk Kızılayı Aydın Şubesi Kipa Alışveriş Merkezi içinde stant açarak Ramazan Ayı'nda ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik gıda kolisi kampanyası başlattı. Migros ve Türk Kızılayı ortaklığında düzenlenen kampanya kapsamında Aydın’da bulunan Migros ve Bizim Market şubelerinde 3 ayrı içeriğe sahip Ramazan paketleri 74.90 TL, 29.90 TL ve 49.90 TL’den satışa sunuldu.

 

Kampanya hakkında bilgi veren Türk Kızılayı Aydın Şube Başkanı Bekir Sıtkı Pekmezci, Ramazan boyunca farklı marketlerle de anlaşarak kampanyayı genişletmek istediklerini belirterek, “Kadın ve genç gönüllerimiz kampanya sürecini yürütüyor. Kolileri ulaştıracağımız ihtiyaç sahiplerine mahalle muhtarlarımız vesilesiyle ulaşıyoruz. Şubemize geleni de eli boş göndermemeye çalışıyoruz. Kızılay olarak bu kampanya dışında kendi bütçemizden 250 tene daha yardım kolisi hazırladık ve dağıttık. Ramazan ayı boyunca 5 binin üzerinde koli yardımı yapmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

Mağazalarda oluşturulan Ramazan Paketi alanlarından bağışlamak istediği kadar paketi alan müşteri, kasa çıkışında kurulan Kızılay standına gidecek. Bağışı alan Kızılay görevlisi belge ile müşteriden koliyi teslim alacak. Müşterilere bağış karşılında makbuz ve teşekkür belgesi verilecek. Kampanya Ramazan ayı boyunca devam edecek. (Güllü SUH)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.