• 18 Mart 2018, Pazar 20:03

Ege Fırın lezzetleri Aydın'da

Sağlığa ve sanata büyük önem veren İzmir merkezli Ege Fırın'ın Aydın'da ilk şubesi hizmete açıldı. Bağdar Başkoru'nun işlettiği Ege Fırın Aydın Şubesi; doğal, katkısız ve taze lezzetleri ile dikkat çekti.

 

 

 

 

Efeler İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Şair Ömer Bulvarı üzerinde hizmete giren Ege Fırın Aydın Şubesi'nin açılış törenine, Efeler Kent Konseyi Başkanı Tuncay Erdemir, Aydın Genç İşadamları Derneği eski Başkanı Gökhan Pehlivan ve çok sayıda davetli katıldı. Ege Fırın Aydın Şubesi'nin sahibi Bağdar Başkoru, davetlileri kapıda karşılayarak, yakından ilgilendi.

Törende konuşma yapan Başkan Erdemir, Ege Fırın'ın Aydın'a hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, "Kentimizde böyle işletmeler çoğalmalı. İnsanlarımız da bu işletmelere gereken desteği vermeli. Ben prensip olarak bunu yapıyorum. Büyük mağazalar yerine küçük ve temiz yerlerden alışveriş yapmayı tercih ediyorum. Bu alışkanlığı edinmiş çok sayıda insanı, burada görmek istiyoruz" dedi.

Ege Fırın'ın doğal, katkısız ve taze ürünleri insanlarla buluşturmayı hedeflediğini belirten Başkoru da, "Ekmekten pastaya kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürünlerimizin çoğunda, şeker minimum seviyede. Koruyucu madde, glikoz şurubu, renklendirici ve gıda boyası ise kesinlikle kullanılmıyor. Ürünlerimizi tüketen, doğal ve katkısız olduğunu anlar. 60 kişilik kapasiteye sahip işyerimizde hijyene ve müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Her gün 07.00 ile 22.30 saatleri arasında açığız. Tüm vatandaşlarımızı da Ege Fırın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz" diye konuştu.

 

 

Başkoru, Ege Fırın Aydın Şubesi'nin küçük bir bölümünü sanat galerisi olarak ayırdıklarını ifade ederek "Özellikle resim ve fotoğrafla ilgilenen vatandaşlarımızın ister amatörce isterse profesyonelce yaptıkları eserlerini sanat galerimizde ücretsiz olarak sergilemelerine imkan sunuyoruz. Galerimizdeki sergiler, her 15 günde bir değişiyor. İlk sergiyi Derya Şahin Hanımefendi açtı, kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından, Başkan Erdemir, çocuklarla birlikte Ege Fırın Aydın Şubesi'nin açılış kurdelesini kesti. Mekanı ve Derya Şahin'in sergisini gezen davetliler, Ege Fırın'ın birbirinden güzel lezzetlerinden tatma imkanı buldu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/2 Aralıklı gökgürültülü yağış