• 18 Ağustos 2018, Cumartesi 13:23

Aydınlı okul, Avrupa'da

Aydın Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri, 'Daha Çok Oku, Daha Büyük Ol Projesi' kapsamında Romanya, Litvanya ve Polonya'ya gidecek.

 

Romanya'da, Gimnaziala Stoilesti Okulu'nun hazırladığı ve Ulusal Ajans'ın kabul ettiği 'Daha Çok Oku, Daha Büyük Ol' isimli projeye, Türkiye'den Aydın Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu ortak oldu. Proje ortakları arasında Litvanya ve Polonya'dan da birer okul yer aldı.

Okuma becerilerinin arttırılmasını, okuma etkinliğine karşı olumlu yaklaşım geliştirilmesini ve eğitim kalitesinin yükseltilmesini amaçlayan projenin ortağı olan okulların öğrenci ve öğretmenleri, 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi'nde karşılıklı olarak birbirlerinin ülkelerini ziyaret edecek.

Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu Müdürü Özcan Kardeş, "Okulumuzu, 'Daha Çok Oku, Daha Büyük Ol Projesi' kapsamında Avrupa okulları karşısında en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bunda da başarılı olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Okulumuzun, bu projeye ortak olmasında emeği geçen başta İngilizce öğretmenimiz Ayşe Kızılırmak olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ederim" diye konuştu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
15 / 8 Bulutlu
Yarın: 16/9 Sağanak yağışlı